Jump to content

Category:Lord Hit Gear: Difference between revisions

From AvatarWiki
No edit summary
mNo edit summary
Line 16: Line 16:
<tr><td><held></td><td>[[Severed Githyanki Hand]]</td></tr>
<tr><td><held></td><td>[[Severed Githyanki Hand]]</td></tr>
</table>
</table>
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" align="center"
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" align="center"
|+'''LordWiki Gear'''
|+'''LordWiki Gear'''
Line 25: Line 26:
| [[:Category: Lord Hit Gear|Lord Hit Gear]]
| [[:Category: Lord Hit Gear|Lord Hit Gear]]
| [[:Category: Lord Mana Gear|Lord Mana Gear]]
| [[:Category: Lord Mana Gear|Lord Mana Gear]]
|-
| [[:Category: Lord Second Tier Tank Gear|Lord Second Tier Tank Gear]]
| [[:Category: Lord Second Tier Hit Gear|Lord Second Tier Hit Gear]]
| [[:Category: Lord Second Tier Mana Gear|Lord Second Tier Mana Gear]]
|-
|-
| [[:Category: Lord Archer Gear|Lord Archer Gear]]
| [[:Category: Lord Archer Gear|Lord Archer Gear]]
| [[:Category: Lord HP Gear|Lord HP Gear]]
| [[:Category: Lord HP Gear|Lord HP Gear]]
| [[:Category: Lord Save Vs Spell Gear|Lord Save Vs Spell Gear]]
| [[:Category: Lord Save Vs Spell Gear|Lord Save Vs Spell Gear]]
|-
| [[:Category: Lord Second Tier Tank Gear|Lord Second Tier Tank Gear]]
| [[:Category: Lord Second Tier Hit Gear|Lord Second Tier Hit Gear]]
| [[:Category: Lord Second Tier Mana Gear|Lord Second Tier Mana Gear]]
|-
|-
|
|

Revision as of 15:54, 17 May 2006