Jump to content

Template:Karnath: Difference between revisions

From AvatarWiki
Thranx (talk | contribs)
mNo edit summary
Thranx (talk | contribs)
mNo edit summary
 
Line 1: Line 1:
{| border=2 cellpadding=0 cellspacing=0 align=center
{| border=2 cellpadding=0 cellspacing=0 align=center
| colspan=4 |
| colspan=3 |
{{Plane Quick-Links}}
{{Plane Quick-Links}}
|- align=center
|- align=center
! colspan=4 | Areas in Karnath
! colspan=3 | Areas in Karnath
|-
|-
| width=170 |
| width=230 |
{|
{|
| width=120 | [[:Category:Accursed Lands|Accursed Lands]]
| width=180 | [[:Category:Accursed Lands|Accursed Lands]]
| ([[:Category:Gear In Accursed Lands|Gear]])
| ([[:Category:Gear In Accursed Lands|Gear]])
|}
|}
| width=170 |
| width=227 |
{|
{|
| width=120 | [[:Category:Dark Pyramid|Dark Pyramid]]
| width=177 | [[:Category:Dark Pyramid|Dark Pyramid]]
| ([[:Category:Gear In Dark Pyramid|Gear]])
| ([[:Category:Gear In Dark Pyramid|Gear]])
|}
|}
| width=170 |
| width=227 |
{|
{|
| width=120 | [[:Category:Silent Sphinx|Silent Sphinx]]
| width=177 | [[:Category:Silent Sphinx|Silent Sphinx]]
| ([[:Category:Gear In Silent Sphinx|Gear]])
| ([[:Category:Gear In Silent Sphinx|Gear]])
|}
|}
| width=170 |
|-
| width=230 |
{|
{|
| width=120 | [[:Category:Patriarchs' Gulch|Patriarchs' Gulch]]
| width=180 | [[:Category:Patriarchs' Gulch|Patriarchs' Gulch]]
| ([[:Category:Gear In Patriarchs' Gulch|Gear]])
| ([[:Category:Gear In Patriarchs' Gulch|Gear]])
|}
|}
| width=227 |
{|
| width=177 | [[:Category:Forbidden Wasteland|Forbidden Wasteland]]
| ([[:Category:Gear In Forbidden Wasteland|Gear]])
|}
|
|}
|}
<noinclude>[[Category:Templates]]</noinclude>
<noinclude>[[Category:Templates]]</noinclude>

Latest revision as of 00:12, 15 January 2010