User:Featherlight: Difference between revisions
Appearance
Featherlight (talk | contribs) →Characters: minor update |
Featherlight (talk | contribs) m →Characters: updates |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
|- bgcolor="#00FFFF" | |- bgcolor="#00FFFF" | ||
| align="center" | Featherlight | | align="center" | Featherlight | ||
| align="center" | | | align="center" | 21 | ||
| align="center" | [[:Category:Lowmort|Mort]] | | align="center" | [[:Category:Lowmort|Mort]] | ||
| align="center" | [[Rogue]] | | align="center" | [[Rogue]] | ||
| Line 20: | Line 20: | ||
|- bgcolor="#60FFFF" | |- bgcolor="#60FFFF" | ||
| align="center" | Escapade | | align="center" | Escapade | ||
| align="center" | | | align="center" | 3 | ||
| align="center" | [[:Category:Lowmort|Mort]] | | align="center" | [[:Category:Lowmort|Mort]] | ||
| align="center" | [[:Category:Monks|Monk]] | | align="center" | [[:Category:Monks|Monk]] | ||
| align="center" | [[Firedrake]] | | align="center" | [[Firedrake]] | ||
| align="center" | Female | | align="center" | Female | ||
|- bgcolor="#A0FFFF" | |||
| align="center" | Heartbreak | |||
| align="center" | 13 | |||
| align="center" | [[:Category:Lowmort|Mort]] | |||
| align="center" | [[:Category:Mages|Mage]] | |||
| align="center" | [[Centaur]] | |||
| align="center" | Female | |||
|} | |} | ||