Jump to content

Category:Lowmort 21-30 Archer Gear: Difference between revisions

From AvatarWiki
DaveGarber1975 (talk | contribs)
mNo edit summary
DaveGarber1975 (talk | contribs)
mNo edit summary
Line 3: Line 3:
|-
|-
| align="center" colspan="4" | [[:Category: Lowmort 1-10 Gear |Newbie Gear]]
| align="center" colspan="4" | [[:Category: Lowmort 1-10 Gear |Newbie Gear]]
|-
| align="center" style="background:#eeffee" | [[:Category: Lowmort 1-10 Archer Gear |01-10 Arch Gear]]
| align="center" style="background:#ffeeee" | [[:Category: Lowmort 1-10 Hit Gear    |01-10 Hit Gear]]
| align="center" style="background:#ffffee" | [[:Category: Lowmort 1-10 Mana Gear  |01-10 Mana Gear]]
| align="center" style="background:#eeeeff" | [[:Category: Lowmort 1-10 Tank Gear  |01-10 Tank Gear]]
|-
|-
| align="center" style="background:#eeffee" | [[:Category: Lowmort 11-20 Archer Gear |11-20 Arch Gear]]
| align="center" style="background:#eeffee" | [[:Category: Lowmort 11-20 Archer Gear |11-20 Arch Gear]]

Revision as of 23:30, 3 March 2006