Jump to content

Category:Containers: Difference between revisions

From AvatarWiki
Ylem (talk | contribs)
Ylem (talk | contribs)
Line 34: Line 34:
| 10 lbs
| 10 lbs
| 500 lbs
| 500 lbs
|-
| [[Large Cloth Pouch]]
| 31
| 2 lbs
| 200 lbs
|-
|-
| [[White Jumpsuit]]
| [[White Jumpsuit]]
Line 39: Line 44:
| 5 lbs
| 5 lbs
| 500 lbs
| 500 lbs
|-
| [[Large Cloth Pouch]]
| 31
| 2 lbs
| 200 lbs
|-
|-
| [[Cracked Black Urn]]
| [[Cracked Black Urn]]

Revision as of 04:17, 4 November 2007