Template:Lord Gear Quick-Links: Difference between revisions
Appearance
New page: {| border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" align="center" |+'''LordWiki Gear''' |- align=center ! style="background:#efefef;" width=200px | Lord Gear ! colspan="... |
WinterRose (talk | contribs) added 3rd tier tank. |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [[:Category: Lord Tank Gear|Lord Tank Gear]] | | [[:Category: Lord Tank Gear|Lord Tank Gear]] | ||
| width=200px | [[:Category: Lord | | width=200px | [[:Category: Lord Second Tier Tank Gear|Lord Second Tier Tank Gear]] | ||
| width=200px | [[:Category: Lord | | width=200px | [[:Category: Lord Third Tier Tank Gear|Lord Third Tier Tank Gear]] | ||
|- | |- | ||
| [[:Category: Lord | | [[:Category: Lord Hit Gear|Lord Hit Gear]] | ||
| [[:Category: Lord Second Tier Hit Gear|Lord Second Tier Hit Gear]] | | [[:Category: Lord Second Tier Hit Gear|Lord Second Tier Hit Gear]] | ||
| | |||
|- | |||
| [[:Category: Lord Mana Gear|Lord Mana Gear]] | |||
| [[:Category: Lord Second Tier Mana Gear|Lord Second Tier Mana Gear]] | | [[:Category: Lord Second Tier Mana Gear|Lord Second Tier Mana Gear]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| [[:Category: Lord Archer Gear|Lord Archer Gear]] | | [[:Category: Lord Archer Gear|Lord Archer Gear]] | ||