Jump to content

Category:Containers: Difference between revisions

From AvatarWiki
Thranx (talk | contribs)
Ylem (talk | contribs)
Line 33: Line 33:
| 25-27
| 25-27
| 10 lbs
| 10 lbs
| 500 lbs
|-
| [[White Jumpsuit]]
| 51
| 5 lbs
| 500 lbs
| 500 lbs
|-
|-
Line 49: Line 54:
| 10 lbs
| 10 lbs
| 750 lbs
| 750 lbs
|-
| [[White Jumpsuit]]
| 51
| 5 lbs
| 500 lbs
|}
|}



Revision as of 04:17, 4 November 2007